Jak ciekawie nosić kardigan damski

Kardigan damski: https://intimiti.pl/kardigany to jeden z podstawowych elementów garderoby w większości współczesnych kobiet. Praktycznie w każdej szafie można znaleźć dzisiaj przynajmniej jeden kardigan. Taki sweter sprawdza się naprawdę w wielu różnych sytuacjach, bo jest wygodny, prosty i elegancki zarazem.

Doskonały kardigan damski

Warto wybrać dla siebie kardigan wykonany z naprawdę dobrej jakościowo tkaniny. Taki sweterek jest naprawdę bardzo prosty i minimalistyczny w swoim kroju, a tym co zdobi go i wpływa na jego ogólną prezencję jest właśnie tkanina oraz guziczki. Dobra inwestycja to między innymi kardigan damski wykonany z wiskozy albo wełny. Znacznie tańsze są kardigany wykonane z bawełny. Taki sweterek można czasami kupić już nawet za kilkadziesiąt zł, dzięki czemu w szafie można mieć ich kilka w różnych kolorach.

Z czym nosić kardigan damski

Jak ciekawie nosić kardigan damski na co dzień? Taki sweterek może być doskonałą alternatywą dla bardzo eleganckiej i odrobinę niewygodnej marynarki. Można go założyć nawet na koszulę z kołnierzykiem lub na biurową sukienkę princeskę. Wtedy uzyskuje się prosty klasyczny zestaw do pracy w biurze, w którym mocno przestrzega się tak zwanego dress codu.

Kardigan w wersji na sportowo

Kardigan świetnie wygląda również zestawiony z prostymi jeansami czy cygaretkami i koszulką. Aby odrobinę urozmaicić taki zestaw wystarczy do tego założyć na przykład ciekawą biżuterię, pasek oraz buty i torbę. Wtedy prosty szary lub granatowy kardigan będzie bazowym ubraniem, w którym każda kobieta prezentuje się dobrze.