Sweterki damskie

Kiedy założyć sweter oversize, a kiedy krótki i dopasowany?

Sweterek jest niezbędny w szafie każdej kobiety. Oversize, krótki i dopasowany czy delikatny ze zdobieniami. Jak nosić swetry, by wyglądać elegancko i kobieco?

Krótki sweterek

Krótkie sweterki damskie bardzo ciekawie wyglądają w połączeniu ze spódnicami. Chcąc zbudować stylizację do pracy wystarczy do klasycznej, ołówkowej spódnicy dopasować krótki sweterek. Taka stylizacja sprawdzi się w każdej firmie, nawet tej, w której dress code jest przestrzegany bardzo rygorystycznie.

Yups

Sweterki damskie

Nie w każdym biurze sprawdzi się elegancka, skórzana spódnica. Mimo, iż decydujemy się na spódnicę do kolan postrzegane są one często jako „stylizacja z pazurem”.

Do czarnej skórzanej spódnicy można dopasować tanie swetry damskie również w czarnym kolorze. Stylizację można rozjaśnić torebka lub butami w innych barwach. Czerwona torebka jest bardzo charakterystyczna i na pewno nie pozostanie niezauważona. Brązowa lub w kolorze butelkowej zieleni będzie elegancka, ale stonowana.

Sweter oversize

Oversize swetry damskie sklep internetowy również świetnie będą wyglądały ze skórzaną spódnicą. Seter założony do spódnicy można nosić luźno lub częściowo schować w spódnicę.

Dobierając do stylizacji wygodne botki na szerokim słupku można iść z koleżankami na szybki shopping czy do restauracji. Jest to stylizacja ciekawa i jednocześnie bardzo wygodna.

Tanie swetry damskie będą wyglądały idealnie ze spódnicą dopasowaną, jak i delikatnie rozkloszowaną. Bardzo ważne w tej stylizacji są buty, które koniecznie muszą być na obcasie.